Університет «Україна»

Матеріал з wiki.uu.ua

Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» — перший і єдиний в Україні вищий навчальний заклад інтегрованого типу, відкритий для молоді неоднакового рівня підготовки, диференційованих соціальних можливостей і різного стану здоров'я. Він свідомо взяв на себе місію вчити людей із особливими потребами. У цьому його унікальність.

Місія університету: якісна доступна вища освіта для людей, які прагнуть повної особистісної самореалізації на користь суспільства.

Мета університету: надання вищої освіти всім бажаючим, у тому числі молоді з особливими потребами, через упровадження новітніх освітніх технологій.

Цілі університету:

  • створення та організація системи підготовки і перепідготовки фахівців різного рівня кваліфікації у галузі ринкової економіки, сфери соціально-правового забезпечення, фінансово-господарської діяльності підприємств та установ, у першу чергу — з числа інвалідів та осіб із обмеженими можливостями, особливо тих, хто постраждав внаслідок Чорнобильської катастрофи, локальних конфліктів, воєн та надзвичайних ситуацій;
  • розробка у процесі навчання методів реабілітації інвалідів;
  • адаптація випускників університету до конкретних умов виробництва через створення інтегрованого закладу (навчально-виробничого комплексу), постійного навчання, досліджень, консалтингу та посередництва.

Історія[ред. | ред. код]

Детальніше: З історії створення Університету «Україна»

Розпочинався університет з ініціативи першого міністра освіти незалежної України Петра Таланчука фактично з нуля, а вже 2018 року відзначив своє двадцятиліття.